• به دلیل اختلال و نوسانات بازار قبل از خرید حتما تماس بگیرید: 02165276011 , 09122301800

[rev_slider buy]

خرید قناری و فروش قناری در سالن قناری کلبه قناری

خرید قناری

خرید قناری

خرید قناری نیاز مند دانش و علم است زیرا ک یافتن قناری سالم و سرحال برای افراد تازه وارد به این کار مشگل است. سوالی در ذهن بسیاری از دوستان جاری است که از کجا قناری بخرم؟

و در جواب باید گفت ک تیم ما هنوز اغدام به فروش آنلاین قناری و موجودات زنده نکرده است زیرا که خرید قناری باید از حضوری باشد و خریدار از سلامت قناری و زیبایی آن قناری مطمن شود 🐤 . اما بنا به درخواست بالای کاربران این عمل را به انجام آوردیم که شما عزیران بتوانید به صورت حضوری به سالن پرورش قناری الی پت مراجع کنید و قناری مورد نظر را بخرید.

این روز ها بسیاری از افراد سود جو باعث شده اند که خرید قناری برای بسیاری از افراد نو پا به این زمینه لذت بخش نباشد به این دلیل ک این افراد از اطلاعات کم مشتریان سو استفاده کرده و قناری بی کیفیت را به فروش میرسانند و یا این که با قیمتی بالا و خارج از اورف بازار ایران به فروش میرسانند.

مجموعه ی ما با جمع آوری افراد حرفه ای در این زمینه و اعتماد شما عزیزان توانسته است که خاطره ی خوب و خوشی را برای شما عزیزان ثبت کند زیرا که مجموعه ی ما بعد از فروش قناری به شما راه های پرورش و راه های نگه داری قناری را با استفاده از برنامه های فصل به شما یاد دانه و شما تمامی سوالات خود را درباره ی پرروش قناری تغذیه ی قناری بیماری ها درمان بیماری ها و دارو ها و فروش قناری را از متخصصین ما میپرسید. این دلایل باعث لذت بخشی شما و تجربه ی جدید در خرید یک قناری میشود

سالن قناری مخصوص پرورش حرفه ای

سالن  قناری الی پت یکی از مجهز ترین سالن های پرورش دارای وسایل حرفه ای و انجام تمام امور قناری به صورت پرورش حرفه ای قناری میباشد .

یکی دیگر از خدمانت مجموعه ی ما جمع آوری سالن قناری حرفه ای برای افراد و حرفه ای و یا نو پا است . بعد از مشاوره با متخصصین ما و شرح خواسته ی خود بهترین پلن های داشته را متخصصین برای شما آماده میکنند . سال پرورش باید تخصصی و همراه با لوازم استاندارد جمع شود.

قدم های دریافت سالن پرورش قناری

 • مشاوره از متخصصین
 • شرح خواسته ی خود
 • نمایش قفس و لوازم استاندارد پرورش
 • جمع آوری لوازم
 • ارسال و نصب
 • دریافت راهنمایی نصب
 • دریافت راهنمایی نور و دما و مکان
 • دریافت برنامه ی تعذیه
 • دریافت برنامه ی دارویی و مکمل
 • آموزش های درمان در صورت بیماری
 • مشاوره در طول سال

حتما از مشاوره ی رایگان متخصصین ما برای جمع اوری یک سالن پرورش حرفه ای استفاده کنید.

فروشگاه قناری

کلبه قناری شهریار

مشاوره ! چه قناری بخرم ؟ تشخیص سالم بودن قناری

هیج وقت برای خرید قناری عجله نکنید. بهتر است قبل از خرید اطلاعات کافی را راجب این پرنده بدانید و پرنده ی مریض به خانه نبرید. سوالی در ذهن بسیاری از دوستان هست که چه قناری بخرم . از کجا بدونم قناری سالم هست و یا نیست . تشخیص سالم بودن قناری به چه صورت هست.

در نکته ای اول باید بگم تا حد امکان خرید قناری را با افراد حرفه ای و کسانی ک تجربه دارند انجام دهید . چون تشخیص سالم بودن قناری کار ساده ای نیست که افراد بخواهند به زودی این را یاد بگیرند.

هنگامی كه شما برای خرید از فروشگاه یا نمایشگاه اقدام می نمایید از بین تعداد زیاد قناری ها ابتدا چند عدد از آنها توجه شما را جلب می كند . این امر نشان دهنده ی این است كه خودتان اولین قدم را طی نموده اید یعنی قناری ها با پر و دم صاف . پرنده ای كه توجه شما را جلب كرده است ( دارای پر و بال صاف و به اصطلاح تخت ، دم كشیده با استیل و به اصطلاح شكیل ) . پس ابتدا قناری با پرهای صاف و ( تو لك نباشد ) پس از آن به استیل ایستادن روی نی توجه نمائید .

قناری ای كه هنگام فضله انداختن دم می زند یا اسهال و فضله ی ابكی دارد را انتخاب ننمائید . قدم بعدی وضعیت پاها می باشد . پاهای قناری سالم بسیار ظریف و صاف بوده و پولك ها پوشاننده ی روی پا همگی صاف و خوابیده و به اصطلاح شقاقی نباشد.

اطراف مقعد و دم پرنده می بایست تمیز بوده و آثاری از فضله روی آن نباشد. مرحله ی بعد بررسی رفتارهای نابهنجار است . یعنی قناری دارای اضطراب و استرس نباشد . هنگامی كه به آن نزدیك می شوید با اضطراب سر خو را به چپ و راست نبرد زیرا پرنده ای كه در بینائی ضعیف بوده و یا حتی یك چشمش كور می باشد برای تعیین فاصله ی اجسام سر خود را به طرفین تكان می دهد .

حتی ممكن است یكی از چشم های قناری كور باشد و ابتدا شما را نبیند و عكس العملی نشان ندهد ولی با برگرداندن سر و دیدن شما از فاصله ی نزدیك یكدفعه رم كرده و فرار كند . مرحله ی بعدی بررسی دل دل زدن قناری است كه هنگام نفس كشیدن پرنده با سختی بسیار عمل دم و بازدم را انجام می دهد . توجه داشته باشید پس از بررسی كامل قناری حتما فضله های كف قفس را مد نظر داشته باشید . اسهال های آبكی – سفید – زرد – كش دار و سبز و یا سبز مایل به بنفش و قرمز ( اسهال خونی ) – بریده بریده و وجود دانه های ریز تكه و بریده در میان فضله می تواند علامتی از علائم بیماری باشد .

البته رنگ فضله به تنهایی ملاك بر بیماری نیست چرا كه رنگ فضله ارتباط مستقیم با تغذیه ی قناری دارد پس می بایست علائم دیگری كه دال بر وجود بیماری می باشد در كنار رنگ و فرم فضله را تحت بررسی قرار داد.

و اگر بخوام راهنمای سالم بودن قناری را خلاصه کنم

پرهای صاف و تمیز یک دست

شکم سالم و بدون ورم

فضله سالم و طبیعی( ابکی و رنگ های غیر طبیعی نباشد)

اعضای بدن سالم پا نوک چشم کتف،

توضیحات و نمای سالن قناری کلبه قناری

سالن گلبه قناری (زیر مجموعه ی الی پت) شما را برای دیدن انواع قناری دعوت میکند

در نظر داشته باشید در سالن پرورش قناری الی پت . انواع قناری ها از جمله: قناری رسمی ,قناری گلاسر , قناری کرست , قناری پرستار و …..پرورش و خرید و هم فروش میکند.

ما خریدار قناری شما هستیم

مجموعه ی ما خریداری قناری شما است. دوستانی که به پرورش قناری میپردازند و یا این که تحتن هر عنوانی قناری دارند میتوانند به ما بفروشند. بعد از بررسی قناری شما در صورت سالم بودن ما قناری شمارا میخریم.

ما با شما کار میکنیم

بسیاری از دوستان که با ما اشنا شده اند با ما همکارند ینی ما با شما رابطه ی کاری میسازیم. و قناری های شمارا میخریم ویا سفارشی به شما قناری میفروشیم

چرا از ما قناری بخرید!!؟؟

سوالی که بسیاری از دوستان میپرسند این است که ما چرا از الی پت قناری بخریم.

با توجه به سابقه ی درخشان ما در زمینه ی فروش قناری تیم ما یکی از برترین ارايه دهنده ی انواع قناری و انواع لوازم و دارو های این پرنده میباشد. الی پت یا همان کلبه قناری قدیم با بیش از ۳۰ سال سابقه در این زمینه توانسته است اعتماد بسیاری از همکارران و دوست داران پرندگان را به خود جلب کند .

لذت خرید قناری از مجموعه ی گلبه قناری شهریار

ما فقط به شما یک قناری نمیفروشیم !!! 😳 😳 😳

همیشه وقتی شما برای خرید یک پرنده اقدام کرده اید آن پرنده را نیز خریداری کرده اید. اما الی پت بعد از فروش قناری به شما شما را رها نمیکند و تیم ما بعد از فروش قناری به شما راه های پرورش و هر ۳ ماه یک بار برنامه ی تغذیه و برنامه ی دارویی را برای شما به صورت رایگان انتشار میدهد.

آدرس: شهریار . شهرک کمیته خیابان طوقانی, کوچه اسمان, مجتمع آسمان یک , کلبه قناری شهریار

شاید این مطلب ها را دوست داشته باشید

درمان ورم روده قناری                                         اسپری ضد شپش پرندگان

بیماری پا های قناری                                          کلسیم مایع برای پرندگان

انواع لوازم جانبی پرندگان                                    ضد عفونی کننده ی محیط

انواع ویتامین پرندگان                                            ویتامین ad3e کویکو

کاسکو و همه چیز راجب ان                                   مکمل تقویت جنسی

آنتی بیوتیک پرندگان                                             کاور قفس قناری

غذای پرستیژ پرندگان                                           جلوگیری از مرگ جوجه ها

محصولات ورسله لاگا                                           کبد شور پرندگان اوی کول

محصولات نکتون                                                      نکتون msa

محصولات کویکو                                                      نکتون اس

محصولات تابرنیل                                                     نکتون ب کمپلکس    

[wp-review id=”15477″]